آیا سقف کارت به کارت تغییر کرده است؟
کدال افزایش سرمایه قیمت خودرو پذیره نویسی
برچسب منتخب
جدیدترین اخبار
پربازدید های هفته
بیشترین لایک
بیشترین نظر
وب گردی

آیا سقف کارت به کارت تغییر کرده است؟

۱۰:۲۵ - ۰۲ آذر ۱۴۰۱
با افزایش سقف تراکنش‌های خرید از ۵۰ به ۱۰۰ میلیون تومان، سخنگوی بانک مرکزی اعلام کرد که سقف کارت به کارت تغییری نکرده است.
آیا سقف کارت به کارت تغییر کرده است؟

به گزارش نبض بورس به نقل از ایسنا، بانک مرکزی در خصوص موضوع ماده ۱۲ دستورالعمل شفاف‌سازی تراکنش‌های بانکی اشخاص، سقف تراکنش‌های خرید را از ۵۰ میلیون تومان به ۱۰۰ میلیون تومان افزایش داد.

در این زمینه، سخنگوی بانک مرکزی توضیح داد: حداکثر تراکنش خرید روزانه از هر کارت متعلق به مشتری حقیقی بانک‌ها از طریق پایانه‌های فروشگاهی و درگاه‌های پرداخت اینترنتی از ۵۰ به ۱۰۰ میلیون تومان افزایش یافت.

وی ادامه داد: سقف مجموع تراکنش‌های خرید روزانه کلیه کارت‌های یک مشتری کماکان بدون تغییر و مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان است و هم چنین سقف انتقال وجه کارت به کارت از طریق شعبه، غیرحضوری و برنامه‌های پرداخت‌ساز مثل قبل بوده و تغییر نکرده است.

پاسخ دهید
سایت نبض بورس از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.
پیشنهاد سردبیر
۰۸:۰۵ - چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
۱۸:۳۴ - جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
۲۰:۰۲ - پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱
۰۹:۴۹ - دوشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۱
۱۱:۵۷ - شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱
۱۴:۱۳ - سه‌شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
۰۹:۴۱ - پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
۱۵:۱۲ - شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱
۱۰:۳۸ - چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
۰۸:۳۹ - دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱
۰۹:۱۶ - شنبه ۰۸ مرداد ۱۴۰۱
۱۰:۲۰ - يکشنبه ۰۹ مرداد ۱۴۰۱
۰۹:۳۰ - يکشنبه ۲۶ تير ۱۴۰۱
۱۰:۳۴ - چهارشنبه ۰۵ مرداد ۱۴۰۱
۰۸:۴۵ - شنبه ۲۵ تير ۱۴۰۱
۱۷:۰۹ - سه‌شنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۱
۲۱:۲۰ - شنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۰
۱۹:۱۸ - چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰